רפאלי רפי – משרד עורכי דין

לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

ליקויי בניה

במידה ואתם מחפשים אחר שירותיו של עורך דין ליקויי בניה, הרי שמשרד עורכי הדין רפי רפאלי, זה המקום הנכון בעבורכם. את משרדנו מוביל עורך הדין רפי רפאלי אשר צבר ניסיון עשיר בתחומים שונים ומנהל קשר ישיר ואינטנסיבי עם מערכת בתי המשפט, שמאים, אנשי נדל"ן, מערכת ההוצאה לפועל, חוקרים פרטיים ואף עורכי דין מתחומים אחרים.

מתי נזדקק לשירותיו המקצועיים של עורך דין ליקויי בניה ?

במציאות הישראלית רבים עלולים להיתקל בליקויי בניה אשר מהווים את התוצאה הישירה של רשלנות וכשלים חמורים בתהליך הפיקוח על הבניה. מצבים אלו עשויים לסכן את דיירי המבנה ולהעמיד קשיים רבים למחייה במקום. כך שבמידה ואתם מגלים כי בדירתכם קיים ליקוי בנייה והקבלן אינו מתקן את הבעיה או מפתה אתכם עליה, הרי שאין סיבה להסס. פנו עוד היום אל עורך דין ליקויי בנייה והבטיחו את ההגנה הטובה ביותר על זכויותיכם. שירותיו של עורך הדין יוכלו לסייע לכם בהתמודדות עם המצבים הבאים:

  • ליקויי בנייה, רשלנות וכשלים בבניה ובפיקוח.
  • נזקי בניה – מים ואש.
  • ליקויי בניה אשר הובילו לנזקים לרכוש משותף.
  • ליקויי בניה אשר נתגלו במהלכה של ביקורת מבנים ובדק בית.

משרדנו מעמיד את שירותיו המקצועיים הן בעבור רוכשי הדירות והן בעבור חברות בניה, קבלנים ויזמים שונים. כך שבמידה ואתם נאלצים להתמודד עם ליקויי בניה אתם מוזמנים לקבל ייעוץ משפטי בתחום.

עו"ד רפי רפאלי משמש כיועץ משפטי לאגודה לתרבות הדיור, וכן יועץ משפטי לשירות יעוץ לאזרח(שי"ל) בקריות בכל הקשור לסכסוכי שכנים ובתים משותפים. כמו כן יועץ משפטי לעמותה לגישור בעכו.

פנו אל משרדנו כבר היום ונשמח לעמוד לרשותכם ולספק את השירות המשפטי הנחוץ לכם.

לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט