רפאלי רפי – משרד עורכי דין

לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

גירושין – כל מה שלא ידעת ורצית לשאול!

אין ספק כי יש לשקול בכובד ראש כניסה להליך גירושין , אך משנתקבלה החלטה שלא ניתן להמשיך עוד יחד, יש לפעול בתבונה המשלבת רגישות בכדי להבטיח עד כמה שניתן גירושין מהירים במינימום זעזועים, ומכאן שעולות שאלות רבות המתנקזות ל-4 נושאים עיקריים:

 • איך נפרדים בהסכמה ככל שניתן?
 • הכוונה להסכם הבנות בין בני הזוג, וגישור במידת הצורך.
 • איך אני מבטיח/ה עצמי כלכלית בגירושין?
 • איך מתכננים פרידה?, מה נכלל בחלוקת הרכוש? כמה משלמים מזונות?
 • איך גורמים למינימום זעזועים למשפחה ולילדים?
 • איך מספרים למשפחה ולילדים?, איך מונעים/מפחיתים נזקים רגשיים כתוצאה מהפרידה?.
 • איך ממשיכים הלאה?
 • איך מסתדרים כגרוש/ה כלכלית וחברתית? האם מכירים את הזכויות שמגיעות לנו בסטטוס החדש? כיצד פועלים אם יש קושי לגייס כספים מהגרוש/ה שלנו?

כאשר בני זוג נישאים, מתחייבים זה לזו ופותחים בחיים משותפים מבטיחים הם לרגע לא חושבים על מה יקרה אם יתגרשו. הם בטוחים שיחיו באושר ועושר אך המציאות מלמדת אחרת ויש זוגות רבים שנפרדים מחלום הזוגיות המושלמת ומתגרשים.

לקוחות רבים בחרו במשרדינו מהטעם שאנחנו מתכננים את הצעדים באופן מדוד, מדויק ומותאם לצרכי הלקוח שלנו.

הליך גירושים עליו להיות מתוכנן היטב באופן כזה ש:

 1. לא יהיה יקר.
 2. בשיתוף פעולה בין בני הזוג.
 3. מינימום משבר לכל בני המשפחה.

על כן, הצעד הראשון והנכון הצעד שבו ינקוט משרדנו הוא גירושין בהסכמה, בשיתוף פעולה – ניהול משא ומתן בין הצדדים עד לכדי הסכמה משותפת. המיומנות שלנו היא בכך שמעבר לידע המשפטי הרחב והמקיף של צוות המשרד בתחום זה אנו עוסקים גם בגישור ושיח עם הלקוחות שלנו בטרם יצאו למלחמות מיותרות.

אם כן, תחילה נבין את עילת הגירושין – חשוב להתייעץ איתנו בעניין העילה דבר שעשוי להשפיע על התנהלות כל ההליך בבית הדין הרבני ובחלוקת המזונות.

לאחר מכן, ננסח טיוטת הסכם גירושין שיעגן בתוכו את כלל ההסכמות שהגיעו אליהן בני הזוג (פירוק שיתוף בדירה, משמורת ילדים, דמי מזונות, חלוקת רכוש) במשרדנו נדע לנסח את ההסכם באופן הנכון, הראוי והצודק ביותר עבור לקוחותינו ונקפיד על פירוט מדויק במיוחד שלא ישתמע לשתי פנים.

לבסוף, נדאג להיפגש עם הצד השני, להגיע להסכמה על הדברים שכתובים לחתום ולצאת לדרך חופשית, עצמאית, נטולת עקבות מיותרים בעקבות גירושין מכוערים.

על דגלנו אנו חורטים את גישת האמון שיש בנינו לבין הלקוח, הסבלנות, הביטחון והשרות לו כל אחת/ אחד ראוי, שירות עטוף אמפטיה תוך התבססות על תקשורת פתוחה, נוחה ומכבדת.

מחלקת דיני המשפחה, ירושות וצוואות של משרד עורכי דין רפי רפאלי, מלווה את לקוחות המשרד בכל תחום דיני המשפחה:

משרדנו מייחס חשיבות לניהול ההליך המשפטי במיומנות החל משלב כתבי ההגנה והתביעה, עד לחקירת עדים וניהול מו"מ וכלה בקבלת פסיקה.

המשרד מלווה לקוחות בהליכי גירושין לרבות: עריכת הסכמי גירושין וייצוג הצדדים על למתן גט בהסכמה, ניהול תביעה לגט ולכתובה, הסדרי ראייה ומשמורת, חלוקת רכוש, מזונות ילדים ואישה וכו'.

המשרד מלווה את לקוחותיו בעריכת הסכמי ממון. הסכמים שנבנים בהתאם לצרכי הלקוח באופן ברור ומדויק דבר שמונע בעתיד מחלוקות בן הצדדים.

המשרד מלווה את לקוחותיו בעריכת צוואות, ירושות, ניהול סכסוכי ירושה , ייעוץ וליווי בהבנת המשמעות של הצוואה והירושה לקראת עריכתם.

אולם, בזאת לא תם השירות שמקבלים לקוחותינו, גם לאחר שצלחנו עד כמה שניתן את הליך הגירושין עצמו, נשאלת השאלה אז איך ממשיכים מכאן?? איך מסתדרים כעת כלכלית?

לעו"ד רפי רפאלי תואר ראשון במנהל עסקים, וידע רב שנים בניהול עובדים ואנשים וביחד נפעל ונכוון בכדי למצוא דרכים העשויות להקל כלכלית ורגשית על המשך הדרך.

לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

חברות שיווק וקידום