רפאלי רפי – משרד עורכי דין

לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

  עורך דין ליקויי בנייה

  במידה ואתם מחפשים אחר שירותיו של עורך דין ליקויי בניה, הרי שמשרד עורכי הדין רפאלי רפי, זה המקום הנכון בעבורכם. את משרדנו מוביל עורך הדין רפי רפאלי אשר צבר ניסיון עשיר בתחומים שונים ומנהל קשר ישיר ואינטנסיבי עם מערכת בתי המשפט, שמאים, אנשי נדל"ן, מערכת ההוצאה לפועל, חוקרים פרטיים ואף עורכי דין מתחומים אחרים.

  מתי נזדקק לשירותיו המקצועיים של עורך דין ליקויי בניה ?

  במציאות הישראלית רבים עלולים להיתקל בליקויי בניה אשר מהווים את התוצאה הישירה של רשלנות וכשלים חמורים בתהליך הפיקוח על הבניה. מצבים אלו עשויים לסכן את דיירי המבנה ולהעמיד קשיים רבים למחייה במקום. כך שבמידה ואתם מגלים כי בדירתכם קיים ליקוי בנייה והקבלן אינו מתקן את הבעיה או מפתה אתכם עליה, הרי שאין סיבה להסס. פנו עוד היום אל עורך דין ליקויי בנייה והבטיחו את ההגנה הטובה ביותר על זכויותיכם. שירותיו של עורך הדין יוכלו לסייע לכם בהתמודדות עם המצבים הבאים:

  • ליקויי בנייה, רשלנות וכשלים בבניה ובפיקוח.
  • נזקי בניה – מים ואש.
  • ליקויי בניה אשר הובילו לנזקים לרכוש משותף.
  • ליקויי בניה אשר נתגלו במהלכה של ביקורת מבנים ובדק בית.

  משרדנו מעמיד את שירותיו המקצועיים הן בעבור רוכשי הדירות והן בעבור חברות בניה, קבלנים ויזמים שונים. כך שבמידה ואתם נאלצים להתמודד עם ליקויי בניה בחייכם, פנו אל משרדנו כבר היום ונשמח לעמוד לרשותכם ולספק את השירות המשפטי הנחוץ לכם.

   

  עורך דין ליקויי בניה

  עורך דין ליקויי בניה  – עומדים לשירותכם לאורך כל הדרך

  משרד עורכי הדין – רפאלי רפי, אשר ממוקם בקריית מוצקין, מקפיד על הענקת השירותים המשפטיים המתקדמים בתחום. זאת מתוך מטרה לספק בעבור לקוחותיו את המעטפת המלאה של השירותים הדרושים לשם ניהול תיק הלקוח בצורה המיטבית. הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו עוד היום וצוות עורכי הדין המקצועיים שלנו יעמוד לרשותכם ויפעל במרץ לקידום האינטרסים שלכם והגנה על הזכויות שלכם.

  עו"ד רפי רפאלי משמש כיועץ משפטי לאגודה לתרבות הדיור, וכן יועץ משפטי לשירות יעוץ לאזרח(שי"ל) בקריות בכל הקשור לסכסוכי שכנים ובתים משותפים. כמו כן יועץ משפטי לעמותה לגישור בעכו.

  בשעה טובה ומוצלחת התחדשתם בדירה משלכם. אך במידה ואתם מגלים ליקויי בניה בדירה, חשוב יהיה לחפש את שירותיו של עו"ד ליקויי בניה, עמו תוכלו להתייעץ בנושא ולדון באפשרויות העומדות בפניכם, לרבות הגשת תביעה לבית המשפט בעניין ליקוי בבנייה. רפאלי רפי – משרד עורכי דין, יעמיד לרשותכם את צוות עורכי הדין המנוסים והמקצועיים שלו, זאת בכלי לאפשר לכם את המענה המשפטי האיכותי ביותר אשר יגן על זכויותיכם ויפעל במרץ להשגת צדק ופיצוי ראוי.

  מתמודדים עם כשלים בעזרתו של עו"ד ליקויי בניה

  כשלים וליקויים בבניה יכולים ללא ספק להרוס את החלום אודות הבית המושלם בו נוכל לחיות ולגדל משפחה אוהבת. בשעה שהליקויים הללו מתגלים, עליכם יהיה לפנות באופן מיידי אל עו"ד ליקויי בניה אשר יסייע ויכוון אתכם אל עבר השלבים הבאים שיהיה עליכם לנקוט. כך למעשה תוכלו להתחיל בהקדם האפשרי במסע אל עבר בית אשר לא כולל ליקויים כמו גם פיצוי על העבודה הרשלנית והחובבנית שהתבצעה בביתכם.

  חשוב לציין כי הליקויים עשויים להיות קטנים או גדולים, מצד אחד זו יכולה להיות אסלה שאיננה תקינה או בעיות חשמל קלות, ומצד שני, הליקויים עשויים להופיע בתור נזילות חמורות, מרצפות שבורות ואף מבנה לא יציב של מרפסת אשר עלולה לקרוס. בנייה רשלנית וחובבנית בשילוב עם היעדר פיקוח מקצועי על התהליך, יהיו ללא ספק הסיבות לכשלים חמורים אלו ויאלצו אתכם לנקוט בצעד משמעותי בכדי לנסות ולהציל את הבית על כל חלקיו.

  עו"ד ליקויי בניה

  עו"ד ליקויי בניה  – מתמודדים עם כל נזקי ליקויי הבניה

  בשעה שמתגלים בנכס שלכם ליקויי בנייה, הרי שהדבר עשוי לפגוע בכם לא רק בבחינה נפשית, אלא גם כלכלית. הליקויים עלולים להביא לירידת הערך של הנכס ועל כך יהיה מומלץ לפנות אל משרד עורכי הדין רפאלי רפי. משרדנו יעמוד לשירותכם בחיסכון של זמן ומשאבים רבים ויסייע בכל התמודדות משפטית שתתגלה כנחוצה לאורך הדרך. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו כבר היום ולהבטיח כי הטיפול בליקויי הבניה יתבצע על ידי צוות משפטי מקצועי ומנוסה בתחום.

  עו"ד רפי רפאלי משמש כיועץ משפטי לאגודה לתרבות הדיור, וכן יועץ משפטי לשירות יעוץ לאזרח(שי"ל) בקריות בכל הקשור לסכסוכי שכנים ובתים משותפים. כמו כן יועץ משפטי לעמותה לגישור בעכו.

  בשעה שאתם מגלים כי אתם נאלצים להתמודד עם ליקויי בנייה עו"ד יהיה איש המקצוע אשר לשירותיו תזדקקו. שירותיו המקצועיים יעניקו לכם את דרך ההתמודדות היעילה ביותר אל מול תקלות שונות אשר התגלו בביתכם וכעת מקשים על המחייה במקום או מורידים משווי ערך הנכס. בדיוק במצבים הללו תוכלו לפנות אל רפאלי רפי – משרד עורכי דין אשר ממוקם בקריית מוצקין ויעניק לכם את הטיפול המשפטי המקצועי בתחום.

  ליקויי בניה עו"ד ואיך הוא יכול לעזור לכם

  כשהדבר מגיע אל ליקויי בניה עו"ד הוא איש המקצוע אליו מומלץ יהיה לפנות. עורך דין אשר עוסק בתחום ליקויי הבניה יעמוד לשירותכם בכל שלב לאורך הדרך, זאת עוד משלב הגילוי הראשוני של הליקוי ועד לתיקון מוחלט שלו וקבלת הפיצויים הנדרשים. חשוב להבין כי אמנם רבים מאמינים כי אין צורך בעורך הדין, משפחות רבות עלולות לגלות כי התמודדות אל מול קבלנים, יזמים וחברות בנייה עשויה להיות מאתגרת במיוחד ללא הליווי והייעוץ המשפטי.

  לאחר הפנייה אל עורך הדין, הוא ואנשי מקצוע מתחום ההנדסה יבחנו לעומק את כלל הטענות והראיות בנוגע לליקוי הבניה ויעניקו לקבלן את האפשרות לתקן אותם. פעמים רבות פעולה זו תהיה מספיקה בכדי להביא לתיקון כלל הליקויים, אך במידה ואין הדבר נפתר, דעו כי עורך הדין עדיין עומד לשירותכם. כך שהוא ינקוט בכל הצעדים המשפטיים הדרושים בכדי להגן על זכויות והאינטרסים שלכם ולוודא כי הליקויים יתוקנו וכי אתם תקבלו את הפיצויים המגיעים לכם על פי חוק.

   ליקויי בניה עו"ד מסייע להתמודד ביעילות ומקצועיות

  במהלך עבודתו, נתקל משרד עורכי הדין רפאלי רפי, במגוון ליקויים קלים לצד קשים הרבה יותר. כך עזרנו לאנשים רבים המתמודדים עם אסלה שאינה תקינה, ברזים דולפים, בעיות חשמל ברמות שונות, נזילות חמורות ואף קריסה של מבנים עקב ליקויי בנייה חמורים במיוחד. הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו עוד היום ולהבטיח את הטיפול היעיל ביותר בעבור כלל ליקויי הבניה אשר התגלו בביתכם.

  עו"ד רפי רפאלי משמש כיועץ משפטי לאגודה לתרבות הדיור, וכן יועץ משפטי לשירות יעוץ לאזרח(שי"ל) בקריות בכל הקשור לסכסוכי שכנים ובתים משותפים. כמו כן יועץ משפטי לעמותה לגישור בעכו.

  במידה ומתגלים ליקויי בניה עורכי דין אשר עוסקים בתחום יהיו אנשי המקצוע הנחוצים לכם. כך למעשה תוכלו להבטיח את הטיפול היעיל ביותר בכל הליקויים אשר התגלו, בין אם מדובר בליקויים קלים וקוסמטיים ובין אם מדובר בליקויי בניה מהותיים כמו נזילות בצנרת, חיפויים נופלים ובעיות חשמל חמורות. רפאלי רפי – משרד עורכי דין, יעמוד לרשותכם ויסייע בכל דרך אפשרית על מנת שאתם תוכלו ליהנות מן התוצאה הנחוצות של תיקון הליקויים בצורה מקצועית או פיצויים כספיים אשר יופקדו למטרת התיקון.

  ליקויי בניה עו"ד

  ליקויי בניה עורכי דין ואיך מתמודדים איתם

  רוכשי דירות בכל רחבי הארץ עלולים לגלום יום בהיר אחד כי הדירה החדשה והמשופצת שלהם טומנת בחובה ליקויי בניה כאלו ואחרים. בשעה שמתגלים ליקויי בניה עורכי דין יהיו תחנה הבאה שלכם. זאת לאור העובדה כי התנהלות מסודרת בשעה שאתם מלווים בעורכי דין מנוסים, תהיה זו אשר תבטיח את התוצאות המבוקשות עליכם. בין אם מדובר על תיקום כלל הליקויים באופן מיידי או תשלום פיצויים על הנזק שהתבצע וכעת יש צורך לתקן באופן בהול.

  בעצם הפנייה אל עורך דין אשר עוסק בליקויי בניה, תוכלו להבטיח את הטיפול היעיל ביותר במצב. הפעולה הראשונה אותה עורך הדין ינקוט, תהיה לרוב פנייה אל הגורם המוכר, חברת הבנייה, היזם או הקבלן בבקשה לתיקון הליקויים. זאת בצירוף כלל המסמכים המעידים על נוכחותם. במידה והתיקונים לא יתבצעו, הרי שעורך הדין ינקוט בכל האפשרויות המשפטיות העומדות לרשותו לשם השגת המטרה של תיקון הליקויים ופיצוי שלכם בגין התהליך הקשה שעברתם.

  ייעוץ והכוונה מקצועית לאורך כל הדרך

  רפאלי רפי – משרד עורכי דין, מציע ללקוחותיו שירותי ייעוץ והכוונה משפטיים אשר ילוו אתכם לאורך כל ההליך, מתחילתו ועד סופו. צוות עורכי הדין המקצועיים של משרדנו מעמיד את הלקוח במרכז ויעשה את כל האפשרי על מנת להבטיח כי זכויותיו והאינטרסים שלו יישמרו. אנו מקפידים על קשר אישי עם הלקוח, זאת תוך מתן דיווחים שוטפים בנוגע להתקדמות בתיק ומציאת הפתרונות היעילים ביותר להתמודדות יעילה עם ליקויי בניה אשר מעמידים בסכנה את ביתכם ומורידים את שווי הנכס.

  עו"ד רפי רפאלי משמש כיועץ משפטי לאגודה לתרבות הדיור, וכן יועץ משפטי לשירות יעוץ לאזרח(שי"ל) בקריות בכל הקשור לסכסוכי שכנים ובתים משותפים. כמו כן יועץ משפטי לעמותה לגישור בעכו.

   

   

  לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

   לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

    חברות שיווק וקידום
    להתחלת שיחה
    לשיחת יעוץ ללא התחייבות
    היי כאן רפי
    למתי תרצה לתאם שיחת ייעוץ טלפוני ללא התחייבות