רפאלי רפי – משרד עורכי דין

לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

תחומי עיסוק

הוצאה לפועל ופשיטת רגל

רפאלי רפי – משרד עורכי דין מעמיד לרשותכם מחלקת הוצאה לפועל ופשיטת רגל, המעניקה ייעוץ וייצוג משפטי לזוכים ולחייבים במחיר הוגן – עד לסגירת התיק באופן יעיל ומהיר. למשרד ניסיון מוכח בכל הנוגע לאיחוד תיקים וצווי תשלומים, מחיקת חובות, צווי הפטר, גביית חובות מעסקים, ביטול הגבלות ועיקולים בהוצאה לפועל.

מהי פשיטת רגל?

אדם המבקש לבטל חובות הקיימים כנגדו, יכול לפצוח בהליך פשיטת רגל. זהו הליך כלל לא פשוט ומורכב במהות, בפרוצדורה ובאופי המשפטי, לעומת ההליך שמתבצע מול איחוד תיקים או חייב מוגבל באמצעים. במטרה להבין מה נכון ללקוח, מתקיימת פגישת ייעוץ שבמהלכה הוא מקבל הכוונה מקצועית ורלוונטית בהתאם למצבו.

מחיקת חובות

מה הדרך היעילה ביותר למחוק חובות – פשיטת רגל? הסדר נושים? איחוד תיקים? סגירת תיקים פרטנית? כדי לבחור עבור הלקוח את הדרך היעילה והמהירה שמתאימה לו, מתקיימת פגישת ייעוץ ללא התחייבות. במהלך הפגישה מקבל הלקוח הסברים על היתרונות והחסרונות לצד הכוונה מקצועית הרלוונטית למצבו.

דיני משפחה

משרדו של עוה"ד רפאלי מייחס חשיבות רבה לניהול הליכים משפטיים בתיקי משפחה, צוואה וירושה. אי לכך, הליכים אלו מתבצעים במיומנות בכל שלב – כתבי ההגנה והתביעה, חקירת עדים, ניהול מו"מ וקבלת הפסיקה. המשרד עושה כל מה שנחוץ, כדי לטפל בצורה מיטבית בכל סיטואציה שאליה נקלע הלקוח. כמו כן, המשרד דוגל בהתאמת אסטרטגיה לכל מקרה ומקרה בשיתוף הלקוח, בין שבדרכי הידברות וגישור ובין שבמיצוי הליכים משפטיים.

ליווי הליכי גירושין

המשרד מטפל בעריכת הסכמי גירושין ובייצוג הצדדים עד למתן גט בהסכמה, ניהול תביעה לגט ולכתובה, עיקולים, צווי מניעה ועיכוב יציאה מהארץ, הסדרי ראייה ומשמורת, חלוקת רכוש, מזונות ילדים, ידועים בציבור ועוד.

הסכמי ממון

המשרד מלווה את לקוחותיו בעריכת הסכמי ממון. הסכמים אלה נבנים בהתאם לצורכי הלקוח באופן ברור ומדויק, דבר שמונע בעתיד מחלוקות בן הצדדים.

צוואות וירושות

המשרד מטפל בעריכת צוואות, צוואות הדדיות וירושות, בניהול סכסוכי ירושה ובניהול עיזבונות. בנושא זה ישנן דרכי פעולה רבות ומגוונות, כגון: הליכי ערעור, ניהול הליכים משפטיים מול הצד השני וייצוג בבתי משפט, ניהול הליכי ביניים, ייעוץ וליווי בהבנת המשמעות של הצוואה והירושה לקראת עריכתן.

דיני מקרקעין ונדל"ן

מחלקת הנדל"ן והמקרקעין במשרד עורכי הדין רפי רפאלי מלווה את לקוחות המשרד בכל הנוגע לתחום – החל מהרגע שהלקוח מחליט למכור / לרכוש / להשכיר נכס מקבלן או מיד-שנייה, ועד השלב שבו הוא מקבל רישום עם זכויות על הנכס. צוות המשרד מעניק ללקוח את השירות המקצועי, היעיל והמהיר ביותר עד להשגת התוצאות האופטימליות, תוך מציאת פתרונות יצירתיים המותאמים אישית ללקוח.

בתים משותפים

בעניין זה, מגיש המשרד תביעות בפני המפקח לבתים משותפים ומבצע בוררות בין הצדדים בתביעות אלה. תחומי העיסוק של המשרד כוללים: ייצוג מול המפקח על הבתים המשותפים ובתי המשפט, אי-תשלום מיסי ועד, טיפול בענייני רכוש משותף ושימוש לא כדין ברכוש משותף, סכסוכי שכנים, ליקויי בנייה, מטרדים בין שכנים (כגון רעש, חיות מחמד ולכלוך) וכדומה.

עו"ד רפי רפאלי משמש כיועץ משפטי מטעם האגודה לתרבות הדיור וכיועץ משפטי בהתנדבות מטעם שירות ייעוץ לאזרח (שי"ל) בקריית מוצקין וביוקנעם. כמו כן, הוא מרצה בפני ועדי בתים ומוסדות בכל הקשור לתחום הבתים המשותפים.

לשון הרע

חוק איסור לשון הרע (תשכ"ה-1965) קובע כי: "לשון הרע היא דבר שפרסומו עלול: (1) להשפיל אדם בעיני הבריות או לעשותו מטרה לשנאה, לבוז או ללעג מצדם; (2) לבזות אדם בשל מעשים, התנהגות או תכונות המיוחסים לו; (3) לפגוע באדם במשרתו, אם משרה ציבורית ואם משרה אחרת, בעסקו, במשלח ידו או במקצועו. (4) לבזות אדם בשל גזעו, מוצאו, דתו, מקום מגוריו, גילו, מינו, נטייתו המינית או מוגבלותו". חוק זה, על תיקוניו השונים, מתייחס הן לפגיעה באדם יחיד והן לפגיעה בקבוצת אנשים או בתאגיד, כשמצוין עוד כי הפרסום יכול להתבצע במגוון דרכים: "בעל פה, בכתב או בדפוס, לרבות ציור, דמות, תנועה, צליל וכל אמצעי אחר".

צרו קשר לתיאום פגישה ולקבלת ליווי משפטי אישי ומקצועי: 050-9000145

לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

חברות שיווק וקידום