רפאלי רפי – משרד עורכי דין

לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

  תחומי עיסוק

  בתים משותפים

  בעניין זה, מגיש המשרד תביעות בפני המפקח לבתים משותפים ומבצע בוררות בין הצדדים בתביעות אלה. תחומי העיסוק של המשרד כוללים: ייצוג מול המפקח על הבתים המשותפים ובתי המשפט, אי-תשלום מיסי ועד, טיפול בענייני רכוש משותף ושימוש לא כדין ברכוש משותף, סכסוכי שכנים, ליקויי בנייה, מטרדים בין שכנים (כגון רעש, חיות מחמד ולכלוך) וכדומה.

  עו"ד רפי רפאלי משמש כיועץ משפטי מטעם האגודה לתרבות הדיור וכיועץ משפטי בהתנדבות מטעם שירות ייעוץ לאזרח (שי"ל) בקריית מוצקין וביוקנעם. כמו כן, הוא מרצה בפני ועדי בתים ומוסדות בכל הקשור לתחום הבתים המשותפים.

  דיני נזיקין

  :דיני נזיקין הם חלק מן המשפט האזרחי העוסקים בעיקרם במתן פיצוי לניזוק מאת המזיק ו/או חברת הביטוח בין אם מדובר בנזקי גוף ובין אם מדובר בנזקי רכוש
  'פיצוי עבור נזקי גוף כולל בתוכו תאונות (כגון תאונות דרכים, תאונות אישיות, תאונות עבודה/מחלות מקצוע), רשלנות רפואית, תקיפה, פגיעה בפרטיות פרסום לשון הרע, מטרדים (כגון: רעש, ריח, עשן וזיהום אוויר), הסגת גבול וכד

  צוואות וירושות

  המשרד מטפל בעריכת צוואות, צוואות הדדיות וירושות, בניהול סכסוכי ירושה ובניהול עיזבונות. בנושא זה ישנן דרכי פעולה רבות ומגוונות, כגון: הליכי ערעור, ניהול הליכים משפטיים מול הצד השני וייצוג בבתי משפט, ניהול הליכי ביניים, ייעוץ וליווי בהבנת המשמעות של הצוואה והירושה לקראת עריכתן.

  דיני מקרקעין ונדל"ן

  מחלקת הנדל"ן והמקרקעין במשרד עורכי הדין רפי רפאלי מלווה את לקוחות המשרד בכל הנוגע לתחום – החל מהרגע שהלקוח מחליט למכור / לרכוש / להשכיר נכס מקבלן או מיד-שנייה, ועד השלב שבו הוא מקבל רישום עם זכויות על הנכס. צוות המשרד מעניק ללקוח את השירות המקצועי, היעיל והמהיר ביותר עד להשגת התוצאות האופטימליות, תוך מציאת פתרונות יצירתיים המותאמים אישית ללקוח.

  לשון הרע

  חוק איסור לשון הרע (תשכ"ה-1965) קובע כי: "לשון הרע היא דבר שפרסומו עלול: (1) להשפיל אדם בעיני הבריות או לעשותו מטרה לשנאה, לבוז או ללעג מצדם; (2) לבזות אדם בשל מעשים, התנהגות או תכונות המיוחסים לו; (3) לפגוע באדם במשרתו, אם משרה ציבורית ואם משרה אחרת, בעסקו, במשלח ידו או במקצועו. (4) לבזות אדם בשל גזעו, מוצאו, דתו, מקום מגוריו, גילו, מינו, נטייתו המינית או מוגבלותו". חוק זה, על תיקוניו השונים, מתייחס הן לפגיעה באדם יחיד והן לפגיעה בקבוצת אנשים או בתאגיד, כשמצוין עוד כי הפרסום יכול להתבצע במגוון דרכים: "בעל פה, בכתב או בדפוס, לרבות ציור, דמות, תנועה, צליל וכל אמצעי אחר".

  צרו קשר לתיאום פגישה ולקבלת ליווי משפטי אישי ומקצועי: 050-9000145

  לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

   לייעוץ משפטי מקצועי, הוגן ואמין - פנו אלינו

    חברות שיווק וקידום
    להתחלת שיחה
    לשיחת יעוץ ללא התחייבות
    היי כאן רפי
    למתי תרצה לתאם שיחת ייעוץ טלפוני ללא התחייבות